U heeft geen toestemming gegeven voor het gebruik van cookies en kunt daarom niet inloggen.
Datum | Activiteit |
---|---|
27 sep | Spelletjesavond |
15 nov | Klaverjassen |
31 jan | Klaverjassen |
28 mrt | Klaverjassen |
Stijn |
Rianne |
zaterdag 31 augustus 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
---|---|---|---|---|---|
Koveni B1 - Synergo B2 | 10.00 Aanw: 9.30 | Locatie: Nieuwegein Scheidsrechter(s): Koveni 2/ Tessa van der Mark |
|||
Koveni A2 - Atlantis A2 | 10.00 Aanw: 9.15 | Locatie: Nieuwegein Scheidsrechter(s): Peter Bosch (Koveni 1) |
|||
Atlantis D1 - Koveni D1 | 10.00 Vert: 8.55 | Locatie: Mijdrecht Scheidsrechter(s): |
|||
SKV E1 - Koveni E1 | 10.00 Vert: 9.00 | Locatie: Sleeuwijk Scheidsrechter(s): |
|||
Atlantis C1 - Koveni C1 | 11.00 Vert: 9.55 | Locatie: Mijdrecht Scheidsrechter(s): |
|||
SKV F1 - Koveni F1 | 11.00 Vert: 10.00 | Locatie: Sleeuwijk Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni A1 - Atlantis A1 | 11.15 Aanw: 10.15 | Locatie: Nieuwegein Scheidsrechter(s): Dyon Verkruyssen (Koveni 3) |
|||
Koveni 3 - ESDO 3 | 12.30 Aanw: 11.45 | Locatie: Nieuwegein Scheidsrechter(s): Barry Kers (Koveni Mw1) |
|||
De Vinken 2 - Koveni 2 | 14.10 Vert: | Locatie: Vinkeveen Scheidsrechter(s): |
|||
De Vinken 1 - Koveni 1 | 15.30 Vert: | Locatie: Vinkeveen Scheidsrechter(s): |
|||
woensdag 4 september 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Koveni Mw1 - Synergo Mw1 | 20.30 Aanw: | Locatie: Nieuwegein Scheidsrechter(s): Ayleen Rademaker (Koveni 4) |
|||
zaterdag 7 september 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Dalto/Klaverblad Verzekeringen F6 - Koveni F1 | 9.00 Vert: 8.20 | Locatie: DRIEBERGEN-RIJSENBURG, Sportpark De Woerd Scheidsrechter(s): |
|||
EKVA E2 - Koveni E1 | 9.30 Vert: 8.15 | Locatie: ALMERE, Fanny Blankers Koenpark Scheidsrechter(s): |
|||
Atlantis D2 - Koveni D1 | 11.00 Vert: 9.55 | Locatie: MIJDRECHT, Gem. sportpark Scheidsrechter(s): |
|||
Nova C1 - Koveni C1 | 11.15 Vert: 10.25 | Locatie: BILTHOVEN, Sportpark Larenstein Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni 4 - Huizen 5 | 11.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni 3 |
|||
Koveni 3 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen 8 | 13.00 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni 1 |
|||
Koveni A1 - Atlantis A2 | 13.00 Aanw: 12.00 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Dyon Verkruyssen (Koveni 4) / Dyon Verkruyssen |
|||
Koveni 2 - Revival 2 | 14.25 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni Mw1 |
|||
Viking B1 - Koveni B1 | 14.30 Vert: 13.30 | Locatie: WIJK BIJ DUURSTEDE, Sportpark Mariënhoeve Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni 1 - Revival 1 | 15.45 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni A2 - OJC '98 A1 | 15.45 Aanw: 15.00 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni 2 |
|||
woensdag 11 september 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Fortissimo Mw2 - Koveni Mw1 | 20.00 Vert: | Locatie: IJSSELSTEIN UT, Sportpark IJsseloever Scheidsrechter(s): |
|||
zaterdag 14 september 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Koveni F1 - Victum F2 | 9.00 Aanw: 8.40 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni A1 |
|||
Koveni C1 - Victum C2 | 10.00 Aanw: 9.30 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Tom Noorman (Koveni 3) |
|||
Koveni E1 - Reflex E1 | 10.00 Aanw: 9.30 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni Mw2 |
|||
Koveni B1 - Midlandia B1 | 11.00 Aanw: 10.30 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni 1 |
|||
Koveni D1 - Viking D2 | 11.00 Aanw: 10.30 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni Mw1 |
|||
Animo A2 - Koveni A2 | 11.30 Vert: 10.30 | Locatie: GELDERMALSEN, Sportcomplex Hoge Weide Scheidsrechter(s): |
|||
Nova A1 - Koveni A1 | 11.45 Vert: 10.25 | Locatie: BILTHOVEN, Sportpark Larenstein Scheidsrechter(s): |
|||
Fortissimo 3 - Koveni 2 | 12.30 Vert: | Locatie: IJSSELSTEIN UT, Sportpark IJsseloever Scheidsrechter(s): |
|||
Synergo 8 - Koveni 3 | 14.00 Vert: | Locatie: UTRECHT, Veld Synergo Scheidsrechter(s): |
|||
Kesteren 1 - Koveni 1 | 15.30 Vert: | Locatie: KESTEREN, Sportpark De Leede Scheidsrechter(s): |
|||
KCD 4 - Koveni 4 | 16.20 Vert: | Locatie: DOORN, Sportpark Tuilland Scheidsrechter(s): |
|||
woensdag 18 september 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Koveni Mw1 - Nova Mw1 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni 1 |
|||
Koveni Mw2 - Victum Mw2 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Dyon Verkruyssen |
|||
zaterdag 21 september 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Koveni B1 - RDZ B2 | 9.30 Aanw: 9.00 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Marianne Hester (Koveni 4) |
|||
Koveni A1 - DKV Victoria A1 | 10.15 Aanw: 9.15 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Dyon Verkruyssen |
|||
OVVO/De Kroon F3 - Koveni F1 | 10.30 Vert: 9.20 | Locatie: MAARSSEN, Sportpark Daalseweide Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni C1 - RDZ C2 | 10.45 Aanw: 10.15 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni 2 |
|||
Synergo E6 - Koveni E1 | 11.00 Vert: 10.00 | Locatie: UTRECHT, Veld Synergo Scheidsrechter(s): |
|||
Fortissimo A2 - Koveni A2 | 12.00 Vert: 11.15 | Locatie: IJSSELSTEIN UT, Sportpark IJsseloever Scheidsrechter(s): |
|||
EKVA D2 - Koveni D1 | 12.00 Vert: 10.45 | Locatie: ALMERE, Fanny Blankers Koenpark Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni 3 - Atlantis 5 | 12.15 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Verborgen / Verborgen (Koveni Mw2) |
|||
Koveni 2 - Viking 2 | 14.00 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Thomas Kerkhof / Koveni 3 |
|||
Synergo 11 - Koveni 4 | 15.00 Vert: | Locatie: UTRECHT, Veld Synergo Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni 1 - Rivalen 1 | 15.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): |
|||
woensdag 25 september 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Reeuwijk Mw1 - Koveni Mw2 | 20.00 Vert: | Locatie: REEUWIJK, Sportpark De Groene Zoom Scheidsrechter(s): |
|||
Synergo Mw1 - Koveni Mw1 | 20.15 Vert: | Locatie: UTRECHT, Veld Synergo Scheidsrechter(s): |
|||
zaterdag 28 september 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Koveni F1 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen F6 | 9.00 Aanw: 8.40 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni A1 |
|||
Koveni B1 - Viking B1 | 9.30 Aanw: 9.00 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Marco van Weverwijk (Koveni Mw1) |
|||
Koveni D1 - De Eemvogels D1 | 10.00 Aanw: 9.30 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni 2 |
|||
OJC '98 A1 - Koveni A2 | 10.30 Vert: 9.00 | Locatie: BERKEL-ENSCHOT, De Rauwbraken Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni C1 - Nova C1 | 11.05 Aanw: 10.35 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni 1 |
|||
Koveni E1 - EKVA E2 | 11.05 Aanw: 10.35 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Robbert-Jan Triepels (Koveni 3) |
|||
Atlantis A2 - Koveni A1 | 11.15 Vert: 9.55 | Locatie: MIJDRECHT, Gem. sportpark Scheidsrechter(s): |
|||
Huizen 5 - Koveni 4 | 13.15 Vert: | Locatie: HUIZEN, Veld KV Huizen Scheidsrechter(s): |
|||
Revival 2 - Koveni 2 | 14.00 Vert: | Locatie: TERSCHUUR, Sportpark Overbeek Scheidsrechter(s): |
|||
Dalto/Klaverblad Verzekeringen 8 - Koveni 3 | 14.00 Vert: | Locatie: DRIEBERGEN-RIJSENBURG, Sportpark De Woerd Scheidsrechter(s): |
|||
Revival 1 - Koveni 1 | 15.30 Vert: | Locatie: TERSCHUUR, Sportpark Overbeek Scheidsrechter(s): |
|||
woensdag 2 oktober 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Koveni Mw1 - Fortissimo Mw2 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni 2 |
|||
Koveni Mw2 - OVVO/De Kroon Mw1 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Verborgen |
|||
zaterdag 5 oktober 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Victum F2 - Koveni F1 | 9.30 Vert: 8.55 | Locatie: HOUTEN, Sportpark Weteringhoek Scheidsrechter(s): |
|||
Reflex E1 - Koveni E1 | 10.00 Vert: 8.55 | Locatie: WOERDEN, Sportpark Cromwijck Scheidsrechter(s): |
|||
De Corvers D1 - Koveni D1 | 10.30 Vert: 9.25 | Locatie: HILVERSUM, Corverskuil Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni 3 - Synergo 8 | 11.00 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Verborgen (Koveni Mw2) |
|||
Victum C2 - Koveni C1 | 11.10 Vert: 10.25 | Locatie: HOUTEN, Sportpark Weteringhoek Scheidsrechter(s): |
|||
Midlandia B1 - Koveni B1 | 11.30 Vert: 10.40 | Locatie: BUNNIK, Veld Midlandia Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni A1 - Nova A1 | 12.30 Aanw: 11.30 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni 1 |
|||
Koveni 2 - Fortissimo 3 | 14.00 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Anne-Lize Schenkeveld (Koveni 4) |
|||
Koveni A2 - Animo A2 | 14.00 Aanw: 13.15 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni Mw1 |
|||
Koveni 1 - Kesteren 1 | 15.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni 4 - KCD 4 | 15.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni 2 |
|||
woensdag 9 oktober 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Nova Mw1 - Koveni Mw1 | 20.00 Vert: | Locatie: BILTHOVEN, Sportpark Larenstein Scheidsrechter(s): |
|||
Tweemaal Zes Mw1 - Koveni Mw2 | 20.15 Vert: | Locatie: MAARTENSDIJK, FJH van Eck sportpark Scheidsrechter(s): |
|||
zaterdag 12 oktober 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Koveni F1 - OVVO/De Kroon F3 | 9.30 Aanw: 9.10 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni A1 |
|||
RDZ B2 - Koveni B1 | 10.30 Vert: 9.35 | Locatie: ZEIST, Bisonpark Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni E1 - Synergo E6 | 10.30 Aanw: 10.00 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Tessa van der Mark (Koveni Mw1) |
|||
Atlantis 5 - Koveni 3 | 11.30 Vert: | Locatie: MIJDRECHT, Gem. sportpark Scheidsrechter(s): |
|||
RDZ C2 - Koveni C1 | 12.00 Vert: 11.00 | Locatie: ZEIST, Bisonpark Scheidsrechter(s): |
|||
DKV Victoria A1 - Koveni A1 | 12.15 Vert: 9.50 | Locatie: DIEMEN, Sportpark De Diemen Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni 4 - Synergo 11 | 14.25 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Verborgen (Koveni Mw2) |
|||
Viking 2 - Koveni 2 | 14.30 Vert: | Locatie: WIJK BIJ DUURSTEDE, Sportpark Mariënhoeve Scheidsrechter(s): |
|||
Rivalen 1 - Koveni 1 | 15.30 Vert: | Locatie: DOESBURG, Sportpark Den Helder Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni A2 - Fortissimo A2 | 15.55 Aanw: 15.10 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Tessa Schalkwijk (Koveni 4) |
|||
woensdag 16 oktober 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Koveni Mw1 - Synergo Mw1 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Dyon Verkruyssen (Koveni 4) / Dyon Verkruyssen |
|||
Koveni Mw2 - Thor (H) Mw1 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Verborgen |
|||
woensdag 23 oktober 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Fortissimo Mw1 - Koveni Mw2 | 20.00 Vert: | Locatie: IJSSELSTEIN UT, Sportpark IJsseloever Scheidsrechter(s): |
|||