Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 31 aug '24 |
De Vinken 1 - Koveni 1 | 15.30 Vert: | Locatie: Vinkeveen Scheids: |
|||
Datum 7 sep '24 |
Koveni 1 - Revival 1 | 15.45 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: |
|||
Datum 14 sep '24 |
Kesteren 1 - Koveni 1 | 15.30 Vert: | Locatie: KESTEREN, Sportpark De Leede Scheids: |
|||
Datum 21 sep '24 |
Koveni 1 - Rivalen 1 | 15.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: |
|||
Datum 28 sep '24 |
Revival 1 - Koveni 1 | 15.30 Vert: | Locatie: TERSCHUUR, Sportpark Overbeek Scheids: |
|||
Datum 5 okt '24 |
Koveni 1 - Kesteren 1 | 15.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: |
|||
Datum 12 okt '24 |
Rivalen 1 - Koveni 1 | 15.30 Vert: | Locatie: DOESBURG, Sportpark Den Helder Scheids: |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 31 aug '24 |
De Vinken 2 - Koveni 2 | 14.10 Vert: | Locatie: Vinkeveen Scheids: |
|||
Datum 7 sep '24 |
Koveni 2 - Revival 2 | 14.25 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni Mw1 |
|||
Datum 14 sep '24 |
Fortissimo 3 - Koveni 2 | 12.30 Vert: | Locatie: IJSSELSTEIN UT, Sportpark IJsseloever Scheids: |
|||
Datum 21 sep '24 |
Koveni 2 - Viking 2 | 14.00 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Thomas Kerkhof / Koveni 3 |
|||
Datum 28 sep '24 |
Revival 2 - Koveni 2 | 14.00 Vert: | Locatie: TERSCHUUR, Sportpark Overbeek Scheids: |
|||
Datum 5 okt '24 |
Koveni 2 - Fortissimo 3 | 14.00 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Anne-Lize Schenkeveld (Koveni 4) |
|||
Datum 12 okt '24 |
Viking 2 - Koveni 2 | 14.30 Vert: | Locatie: WIJK BIJ DUURSTEDE, Sportpark Mariënhoeve Scheids: |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 31 aug '24 |
Koveni 3 - ESDO 3 | 12.30 Aanw: 11.45 | Locatie: Nieuwegein Scheids: Barry Kers (Koveni Mw1) |
|||
Datum 7 sep '24 |
Koveni 3 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen 8 | 13.00 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni 1 |
|||
Datum 14 sep '24 |
Synergo 8 - Koveni 3 | 14.00 Vert: | Locatie: UTRECHT, Veld Synergo Scheids: |
|||
Datum 21 sep '24 |
Koveni 3 - Atlantis 5 | 12.15 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Verborgen / Verborgen (Koveni Mw2) |
|||
Datum 28 sep '24 |
Dalto/Klaverblad Verzekeringen 8 - Koveni 3 | 14.00 Vert: | Locatie: DRIEBERGEN-RIJSENBURG, Sportpark De Woerd Scheids: |
|||
Datum 5 okt '24 |
Koveni 3 - Synergo 8 | 11.00 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Verborgen (Koveni Mw2) |
|||
Datum 12 okt '24 |
Atlantis 5 - Koveni 3 | 11.30 Vert: | Locatie: MIJDRECHT, Gem. sportpark Scheids: |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 7 sep '24 |
Koveni 4 - Huizen 5 | 11.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni 3 |
|||
Datum 14 sep '24 |
KCD 4 - Koveni 4 | 16.20 Vert: | Locatie: DOORN, Sportpark Tuilland Scheids: |
|||
Datum 21 sep '24 |
Synergo 11 - Koveni 4 | 15.00 Vert: | Locatie: UTRECHT, Veld Synergo Scheids: |
|||
Datum 28 sep '24 |
Huizen 5 - Koveni 4 | 13.15 Vert: | Locatie: HUIZEN, Veld KV Huizen Scheids: |
|||
Datum 5 okt '24 |
Koveni 4 - KCD 4 | 15.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni 2 |
|||
Datum 12 okt '24 |
Koveni 4 - Synergo 11 | 14.25 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Verborgen (Koveni Mw2) |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 4 sep '24 |
Koveni Mw1 - Synergo Mw1 | 20.30 Aanw: | Locatie: Nieuwegein Scheids: Ayleen Rademaker (Koveni 4) |
|||
Datum 11 sep '24 |
Fortissimo Mw2 - Koveni Mw1 | 20.00 Vert: | Locatie: IJSSELSTEIN UT, Sportpark IJsseloever Scheids: |
|||
Datum 18 sep '24 |
Koveni Mw1 - Nova Mw1 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni 1 |
|||
Datum 25 sep '24 |
Synergo Mw1 - Koveni Mw1 | 20.15 Vert: | Locatie: UTRECHT, Veld Synergo Scheids: |
|||
Datum 2 okt '24 |
Koveni Mw1 - Fortissimo Mw2 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni 2 |
|||
Datum 9 okt '24 |
Nova Mw1 - Koveni Mw1 | 20.00 Vert: | Locatie: BILTHOVEN, Sportpark Larenstein Scheids: |
|||
Datum 16 okt '24 |
Koveni Mw1 - Synergo Mw1 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Dyon Verkruyssen (Koveni 4) / Dyon Verkruyssen |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 18 sep '24 |
Koveni Mw2 - Victum Mw2 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Dyon Verkruyssen |
|||
Datum 25 sep '24 |
Reeuwijk Mw1 - Koveni Mw2 | 20.00 Vert: | Locatie: REEUWIJK, Sportpark De Groene Zoom Scheids: |
|||
Datum 2 okt '24 |
Koveni Mw2 - OVVO/De Kroon Mw1 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Verborgen |
|||
Datum 9 okt '24 |
Tweemaal Zes Mw1 - Koveni Mw2 | 20.15 Vert: | Locatie: MAARTENSDIJK, FJH van Eck sportpark Scheids: |
|||
Datum 16 okt '24 |
Koveni Mw2 - Thor (H) Mw1 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Verborgen |
|||
Datum 23 okt '24 |
Fortissimo Mw1 - Koveni Mw2 | 20.00 Vert: | Locatie: IJSSELSTEIN UT, Sportpark IJsseloever Scheids: |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 31 aug '24 |
Koveni A1 - Atlantis A1 | 11.15 Aanw: 10.15 | Locatie: Nieuwegein Scheids: Dyon Verkruyssen (Koveni 3) |
|||
Datum 7 sep '24 |
Koveni A1 - Atlantis A2 | 13.00 Aanw: 12.00 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Dyon Verkruyssen (Koveni 4) / Dyon Verkruyssen |
|||
Datum 14 sep '24 |
Nova A1 - Koveni A1 | 11.45 Vert: 10.25 | Locatie: BILTHOVEN, Sportpark Larenstein Scheids: |
|||
Datum 21 sep '24 |
Koveni A1 - DKV Victoria A1 | 10.15 Aanw: 9.15 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Dyon Verkruyssen |
|||
Datum 28 sep '24 |
Atlantis A2 - Koveni A1 | 11.15 Vert: 9.55 | Locatie: MIJDRECHT, Gem. sportpark Scheids: |
|||
Datum 5 okt '24 |
Koveni A1 - Nova A1 | 12.30 Aanw: 11.30 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni 1 |
|||
Datum 12 okt '24 |
DKV Victoria A1 - Koveni A1 | 12.15 Vert: 9.50 | Locatie: DIEMEN, Sportpark De Diemen Scheids: |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 31 aug '24 |
Koveni A2 - Atlantis A2 | 10.00 Aanw: 9.15 | Locatie: Nieuwegein Scheids: Peter Bosch (Koveni 1) |
|||
Datum 7 sep '24 |
Koveni A2 - OJC '98 A1 | 15.45 Aanw: 15.00 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni 2 |
|||
Datum 14 sep '24 |
Animo A2 - Koveni A2 | 11.30 Vert: 10.30 | Locatie: GELDERMALSEN, Sportcomplex Hoge Weide Scheids: |
|||
Datum 21 sep '24 |
Fortissimo A2 - Koveni A2 | 12.00 Vert: 11.15 | Locatie: IJSSELSTEIN UT, Sportpark IJsseloever Scheids: |
|||
Datum 28 sep '24 |
OJC '98 A1 - Koveni A2 | 10.30 Vert: 9.00 | Locatie: BERKEL-ENSCHOT, De Rauwbraken Scheids: |
|||
Datum 5 okt '24 |
Koveni A2 - Animo A2 | 14.00 Aanw: 13.15 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni Mw1 |
|||
Datum 12 okt '24 |
Koveni A2 - Fortissimo A2 | 15.55 Aanw: 15.10 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Tessa Schalkwijk (Koveni 4) |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 31 aug '24 |
Koveni B1 - Synergo B2 | 10.00 Aanw: 9.30 | Locatie: Nieuwegein Scheids: Koveni 2/ Tessa van der Mark |
|||
Datum 7 sep '24 |
Viking B1 - Koveni B1 | 14.30 Vert: 13.30 | Locatie: WIJK BIJ DUURSTEDE, Sportpark Mariënhoeve Scheids: |
|||
Datum 14 sep '24 |
Koveni B1 - Midlandia B1 | 11.00 Aanw: 10.30 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni 1 |
|||
Datum 21 sep '24 |
Koveni B1 - RDZ B2 | 9.30 Aanw: 9.00 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Marianne Hester (Koveni 4) |
|||
Datum 28 sep '24 |
Koveni B1 - Viking B1 | 9.30 Aanw: 9.00 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Marco van Weverwijk (Koveni Mw1) |
|||
Datum 5 okt '24 |
Midlandia B1 - Koveni B1 | 11.30 Vert: 10.40 | Locatie: BUNNIK, Veld Midlandia Scheids: |
|||
Datum 12 okt '24 |
RDZ B2 - Koveni B1 | 10.30 Vert: 9.35 | Locatie: ZEIST, Bisonpark Scheids: |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 31 aug '24 |
Atlantis C1 - Koveni C1 | 11.00 Vert: 9.55 | Locatie: Mijdrecht Scheids: |
|||
Datum 7 sep '24 |
Nova C1 - Koveni C1 | 11.15 Vert: 10.25 | Locatie: BILTHOVEN, Sportpark Larenstein Scheids: |
|||
Datum 14 sep '24 |
Koveni C1 - Victum C2 | 10.00 Aanw: 9.30 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Tom Noorman (Koveni 3) |
|||
Datum 21 sep '24 |
Koveni C1 - RDZ C2 | 10.45 Aanw: 10.15 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni 2 |
|||
Datum 28 sep '24 |
Koveni C1 - Nova C1 | 11.05 Aanw: 10.35 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni 1 |
|||
Datum 5 okt '24 |
Victum C2 - Koveni C1 | 11.10 Vert: 10.25 | Locatie: HOUTEN, Sportpark Weteringhoek Scheids: |
|||
Datum 12 okt '24 |
RDZ C2 - Koveni C1 | 12.00 Vert: 11.00 | Locatie: ZEIST, Bisonpark Scheids: |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 31 aug '24 |
Atlantis D1 - Koveni D1 | 10.00 Vert: 8.55 | Locatie: Mijdrecht Scheids: |
|||
Datum 7 sep '24 |
Atlantis D2 - Koveni D1 | 11.00 Vert: 9.55 | Locatie: MIJDRECHT, Gem. sportpark Scheids: |
|||
Datum 14 sep '24 |
Koveni D1 - Viking D2 | 11.00 Aanw: 10.30 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni Mw1 |
|||
Datum 21 sep '24 |
EKVA D2 - Koveni D1 | 12.00 Vert: 10.45 | Locatie: ALMERE, Fanny Blankers Koenpark Scheids: |
|||
Datum 28 sep '24 |
Koveni D1 - De Eemvogels D1 | 10.00 Aanw: 9.30 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni 2 |
|||
Datum 5 okt '24 |
De Corvers D1 - Koveni D1 | 10.30 Vert: 9.25 | Locatie: HILVERSUM, Corverskuil Scheids: |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 31 aug '24 |
SKV E1 - Koveni E1 | 10.00 Vert: 9.00 | Locatie: Sleeuwijk Scheids: |
|||
Datum 7 sep '24 |
EKVA E2 - Koveni E1 | 9.30 Vert: 8.15 | Locatie: ALMERE, Fanny Blankers Koenpark Scheids: |
|||
Datum 14 sep '24 |
Koveni E1 - Reflex E1 | 10.00 Aanw: 9.30 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni Mw2 |
|||
Datum 21 sep '24 |
Synergo E6 - Koveni E1 | 11.00 Vert: 10.00 | Locatie: UTRECHT, Veld Synergo Scheids: |
|||
Datum 28 sep '24 |
Koveni E1 - EKVA E2 | 11.05 Aanw: 10.35 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Robbert-Jan Triepels (Koveni 3) |
|||
Datum 5 okt '24 |
Reflex E1 - Koveni E1 | 10.00 Vert: 8.55 | Locatie: WOERDEN, Sportpark Cromwijck Scheids: |
|||
Datum 12 okt '24 |
Koveni E1 - Synergo E6 | 10.30 Aanw: 10.00 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Tessa van der Mark (Koveni Mw1) |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 31 aug '24 |
SKV F1 - Koveni F1 | 11.00 Vert: 10.00 | Locatie: Sleeuwijk Scheids: |
|||
Datum 7 sep '24 |
Dalto/Klaverblad Verzekeringen F6 - Koveni F1 | 9.00 Vert: 8.20 | Locatie: DRIEBERGEN-RIJSENBURG, Sportpark De Woerd Scheids: |
|||
Datum 14 sep '24 |
Koveni F1 - Victum F2 | 9.00 Aanw: 8.40 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni A1 |
|||
Datum 21 sep '24 |
OVVO/De Kroon F3 - Koveni F1 | 10.30 Vert: 9.20 | Locatie: MAARSSEN, Sportpark Daalseweide Scheids: |
|||
Datum 28 sep '24 |
Koveni F1 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen F6 | 9.00 Aanw: 8.40 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni A1 |
|||
Datum 5 okt '24 |
Victum F2 - Koveni F1 | 9.30 Vert: 8.55 | Locatie: HOUTEN, Sportpark Weteringhoek Scheids: |
|||
Datum 12 okt '24 |
Koveni F1 - OVVO/De Kroon F3 | 9.30 Aanw: 9.10 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni A1 |
|||